Adele i vardiset Rihannas

Shko posht

Super Adele i vardiset Rihannas

Mesazh nga Nora prej Fri May 06, 2011 6:30 amNse Rihanna pranon t bj seks me mua, un do ta bja me t, meq ajo sht e nxeht.., ka thn kngtarja Adele.
Ajo ka dhn komplimente t shumta pr Rihannan, duke e quajtur fishekzjarr. Porse, ka shtuar Adela duke u nxe, kofsht e Rihannas jan mahnitse. Ajo ka shtuar se i do meshkujt dhe ka dshir t bj seks me ta, mirpo n koh t fundit sht dshpruar n ta, meq kjo bot lndon femrat, transmeton Idneksonline.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi