Albėria e kėshillon Elvana Gjatėn

Shko poshtė

Super Albėria e kėshillon Elvana Gjatėn

Mesazh nga Nora prej Fri May 06, 2011 11:13 amĖshtė futur si agjente nė reality-show “Vip Shpija 2” kėngėtarja Albėrie Hadėrgjonaj. Por, natyrisht se temat e ndryshme qė trajtohen janė ato qė kryesisht kanė tė bėjnė me muzikėn.
Ajo ėshtė njė kėngėtare, por edhe njė nėnė e njė vajze kėngėtare.Ajo ēfarė na bėri pėrshtypje ishte se artistja po e jepte njė kėshillė pėr Elvana Gjatėn, duke i thėnė se ajo duhet tė ushtrohet mė shumė.
Por, nė fakt, kėngėtarja Elvana ėshtė dhe vazhdon tė jetė “in” sa herė kėndon e ēfarėdo qė kėndon. Por, si duket, ajo do t’i hapė rrugė edhe vajzės sė saj, Anxhelinės, e cila shpeshherė komentohet si Elvana e viteve mė parė nė atė stil. M. GJ

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi