Argjentina Ramosaj nuk do t martohet n qershor

Shko posht

Super Argjentina Ramosaj nuk do t martohet n qershor

Mesazh nga Nora prej Fri May 06, 2011 11:15 amEdhe pse faqa jon sht Thashetheme, ne i vrtetojm shpeshher ato. Dgjuam se kngtarja simpatike Argjentina Ramosaj do t martohet n muajin qershor, por kontaktuam me t, dhe ja far na tha?
Jo, sht nj thashetheme, nuk sht e vrtet se do t martohem.
Ndrsa pr momentin nuk mendon pr martes, ajo po shikon se si po pritet knga e saj, e sjell kto dit me nj klip interesant.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi