Shpat Kasapi vjen me Shum hot

Shko posht

Super Shpat Kasapi vjen me Shum hot

Mesazh nga ditush prej Fri May 06, 2011 11:24 amKngtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, kto dit ka realizuar videoklipin e tij m t ri t titulluar Shum hot.
Shpati ksaj radhe vjen me nj kng m ritmike dhe n bashkpunim me Ton Voka, ndrsa pr realizimin e videos ka zgjedhur produksionin Max Production.

Knga e fundit e Shpat Kasapit ishte Medikament.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi