Albėria xheloze nė Elvanėn?

Shko poshtė

Super Albėria xheloze nė Elvanėn?

Mesazh nga ditush prej Fri May 06, 2011 11:25 amAlbėrie Hadėrgjonaj gjatė njė debati me konkurrentėt e “Vip Shpija 2” ka gjetur kohė pėr t’i dhėnė njė kėshillė kėngėtares nga Shqipėria, Elvana Gjata.
Siē pėrcjellin mediat nė internet, Hadėrgjonaj ėshtė futur si “agjente” nė kėtė reality-shoun dhe nė mesin e debateve me konkurrentėt, duke diskutuar rreth Elvanės ka thėnė se ajo duhet tė ushtrohet mė shumė.

Por, derisa Elvana ėshtė dhe vazhdon tė jetė nė kulm tė karrierės dhe nė trend me secilėn kėngė qė realizon, Albėria ka lėnė anash karrierėn e saj pėr t’i ndihmuar vajzės sė vet, Anxhelinės, tė ndėrtojė karrierė muzikore.

Kjo ka nxitur dyshime se “kėshillat” e Albėrie Hadėrgjonaj mund tė jetė rezultat i ndonjė xhelozie qė ajo ka, pasi vajza e saj po ndjek njė stil tė ngjashėm me atė qė Elvana kishte nė vitet e para tė karrierės dhe e sheh atė si rivale tė sė ardhmes.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Albėria xheloze nė Elvanėn?

Mesazh nga Gonna prej Fri May 06, 2011 1:48 pm

hiq hiq amo bash hiq sun e baj qet kengtare :@ gruja plak si ka hije qa bon cncncn qfar gjeste n vip shpija

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi