Mask me aj dhe mjalt

Shko posht

Super Mask me aj dhe mjalt

Mesazh nga ditush prej Fri May 06, 2011 11:31 amsht nj mask e thjesht q lodh dhe zbut lkurn. Pra, aji dhe mjalti jan aleat t bukuris.
Hidhni t paktn 4 lug gjelle mjalt me pak aj t gjelbr t nxeht, sa t bhet nj mas q t prhapet leht n fytyr, por mos t rrjedh.

Largoni flokt nga fytyra dhe pastroni mir lkurn, duke hequr t gjitha gjurmt e makijazhit dhe t pluhurit.

Me gishta, vendosni maskn n fytyr, duke shmangur zonn e ndjeshme rreth syve.

Shtrihuni pr rreth 15-20 minuta, derisa t thahet plotsisht e shprlajeni me uj t ngroht.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi