Kaos t lansojn klipin e ri

Shko posht

Super Kaos t lansojn klipin e ri

Mesazh nga Nora prej Sat May 07, 2011 9:09 amRep grupi Kaos do t rikthehet s shpejti n skenn e repit kosovar me an t videoklipit t kngs Le tkallen e cila do t jet ekskluzivisht premier n Telegrafi.com.
Produksioni Pulla sht prgjegjs pr klipin e ri t reperve Lumi B dhe Vig Poppa t cilt do t vijn m ndryshe, pasi i gjith klipi sht i punuar si film vizatimor.

Gjith ajo q duhet t bni sht q t qndroni me ne n ora 21:00, kur dhe do t mund ta shijoni premiern e klipit t ri t Kaos, stay tuned!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi