Adelina nuk i kėndon Canės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Adelina nuk i kėndon Canės

Mesazh nga Nora prej Sat May 07, 2011 12:06 pmKėngėtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri e cila kėto ditė ka realizuar klipin e kėngės “Bad boy”, ka thėnė se kjo kėngė u kushtohet femrave.
“Kjo kėngė u kushtohet femrave qė kanė ‘fatin’qė nė jetėn e tyre tė takohen me djemė tė kėqinj” theksoi thėnė Adelina.

Pėr bukuroshėn Tahiri ka pasur shumė spekulime pėr njė lidhje tė mundshme mes saj dhe Lorik Canės. Kėto dyshime nga mediat filluan kur ajo ishte parė shumė shpesh nė Stamboll tė Turqisė.

Por, Adelina nuk u kushton shumė rėndėsi kėtyre deklaratave, pavarėsisht se ajo as nuk ka mohuar e as pohuar njė lidhje tė mundshme.

“Unė jam munduar tė eci me muzikėn dhe punėn time, e jo me lajme e deklarata qė kanė lidhje me jetėn time private”.

Deklarata e saj vė nė dyshim qė kėnga ‘Bad boy’ nuk i ėshtė kushtuar Lorik Canės. Adelina kohė mė parė ka qenė pjesė e reality-shou “VIP Shpija2” ku ka luajtur rolin e agjentės ku ka thėnė qė ka pranuar ftesėn tė jetė pjesė e kėtij shou jo si konkurrente pas qė natyra e saj ėshtė shumė e butė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi