Gae dykrenare

Shko posht

Super Gae dykrenare

Mesazh nga Nora prej Sat May 07, 2011 12:08 pmAurela Gae sht paraqitur me nj fustan me shqiponjn dykrenare t Mirela Nures n provat q sht duke i mbajtur n Eurosong.
Kngtarja shqiptare, e cila do ta prfaqsoj Shqiprin n EuroSong, sht duke u paraqitur n provat q jan duke u mbajtur pr natn gjysm finale.
Prderisa n provn e par, Aurela nuk ishte paraqitur edhe me koreografi dhe me teshat q do t paraqitet n gjysmfinale.
Ajo do t paraqitet me nj fustan interesant q sht punuar nga Nure, prderisa pritet q Gae n prapasken t paraqitet me nj koreografi po ashtu interesante.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi