Meda kndon Ilahije

Shko posht

Super Meda kndon Ilahije

Mesazh nga Nora prej Sat May 07, 2011 2:55 pm
Simboli i tallavas kosovare, kngtari Meda pr pak ka ndrruar zhanrin e tij muzikor. Ai ka ln anash thyerjen e zemrave t vajzave, duke knduar kng me motive fetare islame . Thuaje me zemr La ilahe il- Allah quhet ilahia e par e kngtarit popullor. Ai sht parqitur me t para nj salle t mbushur n manifestimin Kandili ndriues n 1 tetori, dhe intepretimi sht pritur me ovacione. sht maja m e lart e t gjitha kngve t mia, ka thn ai.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi