Emocionet gjatė ėndrrave

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Emocionet gjatė ėndrrave

Mesazh nga Nora prej Sun May 08, 2011 1:02 pmMashkulli ėndėrron shpesh pėrqafime tė forta, tė paparashikuara dhe nxitėse. Femra ėndėrron skena erotike tė shoqėruara me njė ndjesi tė ėmbėl, qė e pėrfshin tė tėrėn emocionalisht dhe seksualisht. Eksitim po, por me njė ndjenjė pėrfshirjeje totale. Sipas specialistėve, nė ėndrrat e tyre gratė plotėsojnė edhe nevoja emocionale apo dėshirat pėr t’u afirmuar. Seksualiteti te gratė ėshtė mė i plotė se te meshkujt. Kėshtu, edhe kuptimi i ėndrrave erotike ėshtė mė i pėrgjithshėm. Pėr shembull, nė rast se gratė ėndėrrojnė se bėjnė dashuri me njė burrė me kokė luani nė pozicionin ku femra qėndron poshtė dhe pėrfshihet nga ndjesia e shpėrblimit, ajo kėrkon tė ketė vėmendjen e tij. Simboli ėshtė emocioni dhe nevoja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi