Ermal Fejzullahu blen vilėn prej 300 mijė eurosh

Shko poshtė

Super Ermal Fejzullahu blen vilėn prej 300 mijė eurosh

Mesazh nga Nora prej Sun May 08, 2011 2:03 pmPas Adrian Gaxhės, njė tjetėr kėngėtar blen vilė tė shtrenjtė. Edhe pse koha e krizės po mbretėron nė botė, Ermal Fejzullahun nuk e ka penguar aspak qė tė blejė njė vilė rreth 300 mijė euro dhe tė vendoset aty me familjen e tij. Para dy viteve Ermali ėshtė bėrė baba dhe ka tashmė djalin, Artin, kurse tani bashkėshortja Ariana ėshtė nė pritje tė njė fėmije tjetėr qė thuhet se ėshtė vajzė. Shtatzėninė e dytė tė Arianės e ka pohuar dhe vetė Ermali, nė njė intervistė dhėnė “Panorama plus”, disa muaj mė herėt. Por, thuhet se kushtet jo tė mira tė jetesės nė banesėn aktuale e kanė shtyrė Ermalin qė tė jetojė vetėm me familjen e tij nė fshatin amerikan qė ėshtė ndėrtuar nė Hajvali tė Prishtinės, ndėrsa vila ka kushtuar rreth 300 mijė euro.
“Nuk kam pasur ndonjė arsye tė shpėrngulem nė shtėpinė time nė fshatin ndėrkombėtar nė Hajvali, mirėpo kohė mė parė e kam blerė kėtė shtėpi dhe deri mė tani ka mbetur bosh, pa jetuar askush. Tashmė kam familjen time, bashkėshorten, djalin dhe sė shpejti do tė kemi edhe njė vajzė, ndaj e pashė tė arsyeshme qė tė dal tė jetoj nė shtėpinė time. Natyrisht qė unė nėnėn dhe babanė do t’i vizitoj ēdo ditė, familja nuk do ta ndiejė mungesėn time. Edhe ata po ndihen tė kėnaqur qė unė kam njė shtėpi timen, tė cilėn e kam blerė me punėn dhe kam siguruar njė jetesė komode”, ka theksuar Ermali, nė njė intervistė dhėnė medieve nė Kosovė.
Mes tė tjerave, Ermali ka theksuar se ėshtė duke punuar nė realizimin e njė dueti me kėngėtaren Nora Istrefi, qė pritet tė publikohet kėto ditė. Ky bashkėpunim me Norėn vjen pas duetit tė suksesshėm me rep grupin Tingulli 3nt, ndėrsa kėngėtari tregon se do tė realizojė edhe klipin e kėngės “Nafaka”, e cila nė versionin audio tashmė ėshtė publikuar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi