Prfundon romanca mes Lorik Cans dhe Adelina Tahirit

Shko posht

Super Prfundon romanca mes Lorik Cans dhe Adelina Tahirit

Mesazh nga Nora prej Sun May 08, 2011 2:19 pmNj nga lidhjet e fundit t Lorik cans ka qen edhe romanca me kngtaren 18-vjeare Adelina Tahiri. Ndryshe nga hert e tjera, kur ishte Loriku ai q largohej nga femrat, kt radh historia sht m ndryshe, sht pikrisht kngtarja Tahiri ajo e cila ndahet nga Cana. Arsyet e sakta ende nuk dihen, por kngtarja n nj intervist televizive ka theksuar se nuk mund t jet n lidhje me dik q ka tjetr lidhje. Adelina nuk ka rn posht dhe nuk ka pranuar lidhjen me Cann, por vetm ka thn: Nuk mund t them se kam qen n lidhje dhe nuk mund t jem n lidhje me dik q ka lidhje t dyfisht. Gjithashtu, Panorama plus zbulon gati t gjith historin e dashuris s tyre, e cila nuk zgjati shum, por pati afera, krcnime dhe shum gjra t tjera.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi