Madonna la tė dashurin pasi nuk ndėrroi fenė

Shko poshtė

Super Madonna la tė dashurin pasi nuk ndėrroi fenė

Mesazh nga Nora prej Sun May 08, 2011 2:21 pmMadonna pėr shkak tė mosmarrėveshjeve fetare ka ndėrprerė lidhjen nėntėmujore me 24-vjeēarin Brahim Zaibat.
Balerini i ri, siē ka raportuar Daily Mail, nuk ka dashur tė heqė dorė nga feja myslimane dhe tė pranojė kabalėn nė tė cilėn ka insistuar Madonna.
“Brahimi ėshtė sėrish vetėm. Nuk ėshtė mė me Madonnėn dhe ėshtė shumė i lumtur”, ka thėnė njė mik i tij pėr gazetėn britanike. Ēifti ėshtė parė shumė pak kohėve tė fundit, ndėrsa problemi me besimin u bė edhe mė i fortė.
Balerini 24-vjeēar tani ėshtė nė shtėpinė e tij nė Francė, ndėrsa Madonna po merr pjesė nė premiera tė ndryshme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi