Artistja q i bie njkohsisht tri instrumenteve (video)

Shko posht

Super Artistja q i bie njkohsisht tri instrumenteve (video)

Mesazh nga Nora prej Sun May 08, 2011 2:24 pmMe siguri keni par artist t rrugs, t cilt njkohsisht i bien kitars dhe harmoniks s gojs, por kta mund t konsiderohen si amator krahasuar me tajvanezen Sharom Lin, e cila pr m pak se tre dit sht par gati nj milion her n YouTube.
Artistja 32-vjeare n videon e vendosur n YouTube shihet duke i rn njkohsisht tri instrumenteve violins, pianos dhe dikaje q duket si instrumenti tradicional japonez koto.
Gjithsesi, artistja tajvaneze ka treguar nivel t knaqshm t aftsive me tri instrumentet, transmetojn agjencit. Pr m shum shikoni videon.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi