Vesa Luma s shpejti me kng t re

Shko posht

Super Vesa Luma s shpejti me kng t re

Mesazh nga Nora prej Mon May 09, 2011 11:19 amVesa Luma prve se sht e angazhuar n shoun Dancing with the stars ajo sht duke punuar edhe n nj kng me producentin Flori.
S fundmi n Youtube sht lansuar nj video ku shihet Flori dhe Vesa duke punuar rreth nj knge.

Si dgjohet n fillim knga demo ka nj stil m ndryshe, dhe Florit thuaj se po i shkon pr shtati ritmi si i kngs Tallava, q publiku po e mirpret.

Shum shpejt do t bhet publike edhe knga n t ciln Vesa ende sht duke punuar e q do t jet nj kng verore.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi