Gjyshja kineze imiton Michael Jacksonin (video)

Shko posht

Super Gjyshja kineze imiton Michael Jacksonin (video)

Mesazh nga Nora prej Mon May 09, 2011 11:30 amBai Shuying, gjyshja kineze 65-vjeare, nipi i s cils ka marr emrin Michael sipas Mbretit t Popit, sht br sensacioni i fundit n internet, pas imitimit t Michael Jacksonit n sezonin e ri t Chinas Got Talent.
Ajo tha se Jacksoni ishte shum i bukur, shum lvizs, shum inspirues dhe se asaj i plqen vallzimi hip hop, transmetojn mediet britanike.
Pr m shum shikoni videon e bashkangjitur.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi