Kėshtu duket Jennifer Lopez pa grim

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Kėshtu duket Jennifer Lopez pa grim

Mesazh nga Nora prej Mon May 09, 2011 11:34 amJennifer Lopez, deklaroi se tė qenit e bukur ėshtė pjesė e punės sė saj. Se ē’fytyrė tė bukur nga Lopez, tregon fotoja e saj e re pa ndonjė gjurmė grimi.
Nė botėn e tė njohurve dhe tė famshmėve, pothuajse nė gishta tė dorės mund tė numėrosh ato tė cilat, fytyrėn nuk e kanė shtrėnguar apo riformuar. Njėra nga ato ėshtė edhe aktorja dhe kėngėtarja e famshme, 41-vjeēarja, Jennifer Lopez, nėnė e dy fėmijėve. Ajo kujdeset pėr lėkurėn, bėn stėrvitje dhe ha gjėra tė shėndetshme nė mėnyrė qė tė duket sa mė mirė.

Se ē’fytyrė tė bukur nga Lopez, tregon fotoja e saj e re pa ndonjė gjurmė grimi.

I vetmi produkt bukurie qė shihet te Jennifer Lopez, ėshtė ngjyra e thonjve pink.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kėshtu duket Jennifer Lopez pa grim

Mesazh nga tipi engjellor prej Tue May 10, 2011 7:16 am

kjo kengetare shume e madhe poashtu edhe shume e bukur....
avatar
tipi engjellor
Complet Antar/e
Besa-Bess
Complet Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 516
Aktiviteti :
20 / 10020 / 100

Registration date : 01/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kėshtu duket Jennifer Lopez pa grim

Mesazh nga Lordi prej Tue May 10, 2011 9:22 am

Shum e mire edhe Pa grim

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kėshtu duket Jennifer Lopez pa grim

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi