Bertani karrier n Turqi

Shko posht

Super Bertani karrier n Turqi

Mesazh nga Nora prej Mon May 09, 2011 9:57 pmPas Big Mams, edhe kngtari Bertan Asllani dshiron t sfidoj veten n tregun turk. Duke qen nj njohs i mir i gjuhs turke, Bertani nuk e ka problem t flas dhe komunikoj e akoma m pak t kndoj, duke ditur q prej disa vitesh sht edhe n tregun shqiptar me hite t shumta. Si msojm, ndryshe nga Big Mama q ka realizuar vetm nj kng me video, Bertani ka nnshkruar kontrat afatgjat dhe do t realizoj nj album t tr me nj produksion turk, i cili ka lidhur kontrat gjithashtu edhe me yllin turk Tarkan. Bertani sht shum i ri n mosh, por deri m tani ka arritur shum n karriern e tij, duke br pr vete publikun shqiptar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi