Papagalli spiun shpton mafian e droges

Shko posht

Super Papagalli spiun shpton mafian e droges

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 10, 2011 8:15 am


N nj incident bizar, nj papagall sht arrestuar dhe burgosur i akuzuar se ka ndihmuar trafikantt e drogs t arratisen! Sipas gazets kolumbiane El Heraldo incidenti ka ndodhur kur pas nj thirrje anonime rreth 300 polic kishin rrethuar shtpin e nj dileri droge.

Policia duket se nuk ishte fshehur mir pasi papagalli i kishte vrejtur, i strvitur special pr t lajmruar banort e shtpis pr rreziqet e mundshme. Kur mafiozet e dgjuan zrin e papagallit ikni, ikni ose do t ju haj macja, ikn nga policia.

Papagalli inteligjent Lorenzo dy dit qndroi n burg, ndrsa m pas i sht dorzuar nj shoqate pr mbrojtjen e kafshve.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi