U mbijetoi 24 goditjeve me thikė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super U mbijetoi 24 goditjeve me thikė

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 10, 2011 8:17 amNjė Grua shtatzėne nga Filipinet, u mbijetuar 24 goditje me thikė dhe njė plage me armė zjarri. Ajo u sulmua nga dy oficerė tė policisė, tė cilėt janė tė dyshuar pėr vjedhje dhe grabitje, njoftoi tė premten policia e Filipineve.

Emri i viktimės ėshtė Grejs Kapistrano , dhe ajo ėshtė dėshmitri kryesor nė procesin gjygjsor qė po zhvillohet kundėr dy policėve tė arestuar dhe dy kolegėve tjerė tė tyre tė cilėt arritėn tė arratiseshin. Kapistrano tha se tė martėn katėr burra hynė me forcė nė shtėpinė e saj dhe e morėn atė nė njė vend tė panjohur. I lidhėn duart dhe tė gojėn, dhe fulluan ta godisin atė me thikė nėpėr tėrė trupin dhe pastaj edhe e qėlluan me nė plumb nė kėmbė nė kėmbė.

Duke menduar se ajo pas aq shpimeve kishte vdekur, kriminelėt e hudhėn atė nė autostrade. Aty e zbuloi njė shofer kamioni dhe e dėrgoi atė nė spital. Mjekėt thanė se ishte njė mrekulli jo vetėn qė Grace ka mbijetuar por edhe foshnja e palindur ishte gjallė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi