Divat q vishen m s miri

Shko posht

Super Divat q vishen m s miri

Mesazh nga Nora prej Tue May 10, 2011 1:49 pm

Secila nga kto diva asnjher nuk gabon gjat zgjidhjes dhe trheqin shikime.


1. Rihanna
Prve shtitjes s fundit me flokt e kuqe, pr asgj tjetr nuk mund ti trheqim vrejtje Rihans dhe stilit t saj. Patm mundsin ta vzhgojm transformimin e saj prej nj tinejxhereje t urt deri tek vamp-vajz, jemi dshmitar se pothuajse nuk ekzistojn veshje q nuk i prshtatet Rihans.2. Victoria Beckham
Ose e doni ose e urreni. Pa marr parasysh n ciln kategori bini, duhet t pajtoheni se Victoria e njeh modn. Prve se i zgjedh shklqyeshm kombinimet e saj, i prshtat mir edhe me ato t bashkshortit t saj, me ka t dy jan ifti i veshur m mir n bot.3. Kate Moss
Top-modele dhe shije e mir e mods. Disi logjikisht vjen ky krahasim, por e zgjodhm pikrisht Kate Moss pr shkak t shpirtit rok q e fut n kombinimet e prditshme.4. Gwen Stefani
Fat i mir q Gwen Stefani vendosi ta lr stilin q e paraqiti n No doubt. Prej veshjeve t zbardhura me susta t shumta, Stefani ndrtoj nj stil q i ngjan stilit t nj dive t vrtet.5. Jennifer Lopez
T gjith q i prmendm, vetm Lopez arriti ti lviz kufijt e shijes. Pas saj, vajzat e dobta si skelet nuk u kthyen m asnjher n mod.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi