Lorik Cana ndahet nga Adelina Tahiri

Shko poshtė

Super Lorik Cana ndahet nga Adelina Tahiri

Mesazh nga Zyma prej Tue May 10, 2011 3:03 pm


Kemi shkruar pėr lidhjen e re tė futbollistit tė famshėm, Lorik Cana.
Njė nga lidhjet e fundit ka qenė edhe romanca me kėngėtaren 18-vjeēare
Adelina Tahiri.


Ndryshe nga herėt e tjera, kur ishte Loriku ai qė largohej nga
femrat, kėtė radhė historia ėshtė mė ndryshe, ėshtė pikėrisht kėngėtarja
Tahiri ajo e cila ndahet nga Cana.


Arsyet e sakta ende nuk dihen, por kėngėtarja nė njė intervistė
televizive ka theksuar se nuk mund tė jetė nė lidhje me dikė qė ka
tjetėr lidhje. Adelina nuk ka rėnė poshtė dhe nuk ka pranuar lidhjen me
Canėn, por vetėm ka thėnė: “Nuk mund tė them se kam qenė nė lidhje dhe
nuk mund tė jem nė lidhje me dikė qė ka lidhje tė dyfishtė. Gjithashtu,
“Panorama plus” zbulon gati tė gjithė historinė e dashurisė sė tyre, e
cila nuk zgjati shumė, afera, kėrcėnime dhe shumė gjėra tė tjera.


ANGLEZJA DHE DY KOLEGĖ TĖ ESTRADĖS E KĖRCĖNUAN ME SMS


Edhe pėr kėrcėnimet qė i janė bėrė Adelinės gjatė lidhjes me Canėn,
kemi shkruar, por cili e kėrcėnonte kėngėtaren mbeti mister, gjithsesi
po zbulojmė disa detaje interesante. Duke u bazuar nė rrėfimin e njė tė
afėrmi tė Adelinės, kėngėtarja ka kaluar nė njė situatė tepėr dramatike,
pasi nga tė katėr anėt ka pasur kėrcėnime. “Qė nga fillimi i vitit tė
ri, Adelina ėshtė traumatizuar me sms kėrcėnuese. Fillimisht ka qenė
Xhema ajo qė e ka kėrcėnuar Adelinėn pėrmes profilit nė Facebook.


“Xhema rreth tė 40-ave, ėshtė e fejuara e Lorikut nė Angli”, thekson
pėr gazetėn njė burim anonim. Tė gjithė nė Kosovė e kanė ditur se
Adelina dhe Loriku kanė qenė nė lidhje, pasi ēifti ka shėtitur dorė pėr
dore nėpėr lokalet e Prishtinės. Pikėrisht gjatė qėndrimit nė njė lokal,
ata kanė parė se si disa persona kanė shpuar gomat e veturės sė
Lorikut, ndėrkohė qė futbollisti nuk ka mundur tė bėjė asgjė. Mė vonė,
Adelina Tahiri zbulon disa numra celulari nga tė cilėt i kanė ardhur
asaj mesazhe kėrcėnuese. Dy kolege tė estradės, tė cilat nė njėrėn anė i
kanė dhėnė kėshilla se si duhet ta menaxhojė njė lidhje dashurie, nė
anėn tjetėr sė bashku me familjarėt e bashkėpunėtorėt e tyre kanė
kėrcėnuar nė mėnyrė tė pamėshirshme kėngėtaren Tahiri.

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi