NATO: Nuk e dim se Gheddafi sht gjall

Shko posht

Super NATO: Nuk e dim se Gheddafi sht gjall

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue May 10, 2011 6:41 pmNATO nuk ka asnj prov nse Gheddafi sht gjall apo i vdekur. Kshtu sht shprehur gjenerali Claudio Gabellini n lidhje me bombardimet e nats n rezidencn e kolonelit.

Nuk e dim se far po bn tani. Madje, as nuk jemi t interesuar. Objektivi yn sht t mbrojm popullsin civile dhe po vijojm kt mandat duke goditur objektiva ushtarak, jo individ, deklaroi gjenerali.

do dit q kalon dhe do sulm q bjm bn ndryshimin, ka theksuar Gabellini.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi