Rrezarta sulmon gazetaren

Shko posht

Super Rrezarta sulmon gazetaren

Mesazh nga Nora prej Wed May 11, 2011 6:22 amKngtarja Rrezarta Shkurta, e cila kohve t fundit sht duke u lakuar npr media pr sjelljen e saj t dhunshme, sht shpallur n krkim t Policis pasi ka kanosur dhe fyer nj gazetare duke i thyer aparatin fotografik, teksa ajo po dilte nga prokuroria ku ishte thirrur pr t dshmuar pr dhunn q kishte ushtruar ndaj Rozana Radit. Duk dal nga Prokuroria gazetart e kan ndalur at pr ti marr nj prononcim dhe pr ta fotografuar , po Rezarta i sht sulur gazetares duke tentuar ti marr aparatin, por nuk ka mundur. N kt moment ka telefonuar t fejuarin e saj, Ermal Hoxha, i cili e priste jasht dyerve t Prokuroris. Ai ka mbrritur duke brtitur nga larg gazetares dhe ja ka marr me forc aparatin, gj e cila sht regjistruar nga kamerat e Prokuroris.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi