Pirro i kndon vets

Shko posht

Super Pirro i kndon vets

Mesazh nga Nora prej Wed May 11, 2011 6:24 amPas suksesit me vargjet q gjithmon i referohen dikujt, kantautori i njohur Pirro ako ka vendosur q n kt moment ti dedikoj disa vargje jets s tij, pra t shkruaj disa vargje pr veten. Pauzn e ktyre kohve n muzik ai e po e shfrytzon pr t shkruar muzikn e nj knge speciale, q po ia kushton vetvetes. Nuk dihet asgj m shum nse kjo kng do t ket nota trishtimi apo lumturie, nse do t jet balad apo ritmike, pasi ai ka preferuar ta mbaj disi sekret historin e krijimit t tij m t ri. Jemi kureshtar ta dgjojm kngn e tij t re, ndrkoh q vitet e fundit kan qen vite suksesi pr Pirron me shum krijime pr vete dhe artistt e tjer dhe mjaft mime t fituara.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi