Burri pret femijen e trete

Shko posht

Super Burri pret femijen e trete

Mesazh nga D3M1 prej Wed May 11, 2011 10:50 am


Tomas Biti, i njohur ne bote si nje burri shtatezene e pret femijen e trete tregojne mediat amerikane.Transeksuali u be i njohur ne gjithe boten para 2 vitetve kur mbeti burri i pare qe mbet shtatzane.Biti para 10 vjeteve ka qene ne terapi per ndryshimin e gjinise ku mbet shtatezane me femijen e pare.Femijen e dyte, djale e solli ne bote pas nje viti.Tani eshte perseri dhe pritet qe te lindi ne fund te ketij muji.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi