Dafina me 1000 euro nė xhep

Shko poshtė

Super Dafina me 1000 euro nė xhep

Mesazh nga Nora prej Thu May 12, 2011 7:17 amKėngėtarja e njohur Dafina Zeqiri vėrtet e vlerėson veten shumė. Pėr tė kėnduar tri kėngė bile atė ‘playback’ ajo kėrkon 1000 euro, gjithnjė sipas gazetės Express.
Dafina Zeqiri pėr njė paraqitje tė saj nė pauzėn e njė ndeshjeje basketbollistike tė Kupės sė Kosovės, nė mes tė KB Prishtina dhe KB Peja, pėr tri kėngė tė kėnduara ‘playback’ ka marrė 1000 euro.

Kjo shumė e transferuar te Dafina Zeqiri ėshtė parė gjatė dėrgimit gabimisht tė njė e-maili tė Federatės sė Basketbollit tė Kosovės te gazetarėt, nė vend qė tė dėrgohej nė destinacionin e vet raporton Express.

Por, nė e-mail shihet se Duffy, edhe pse mė sė paku ėshtė djersitur, e ka pasur honorarin mė tė lartė nė kėtė ndeshje.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi