Yllka: Privilegj ta moderoj “Videofestin”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Yllka: Privilegj ta moderoj “Videofestin”

Mesazh nga Nora prej Thu May 12, 2011 8:42 amYllka Kuqi, e cila ėshtė pėrzgjedhur tė jetė nikoqire e “Videofestit Muzikor 2011”, nė njė intervistė pėr Telegrafi.com ka treguar se kjo ėshtė privilegj pėr tė.
“E marr si privilegj, pėrgjegjėsi dhe kėnaqėsi shumė tė madhe. Do tė ketė shumė surpriza, shumė performanca qė besoj do tė jenė tė njė niveli tė lartė artistik, si nga ana interpretuese, ashtu edhe vizuale. Jemi njė staf i madh profesionistėsh ku secili po kryen mė sė miri punėn e tij”, ka thėnė kėngėtarja.

Yllka Kuqi gjithashtu ka shtuar se sė shpejti do ta pėrfundojė realizimin e klipit tė kėngės mė tė re.

“Jam nė fazėn pėrfundimtare tė videoklipit, i cili pritet tė del javėn tjetėr, ėshtė njė kėngė e bukur qė besoj se do tė pėlqehet dhe njė video interesante e realizuar nga Entermedia”, ka pėrfunduar Kuqi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi