Djaloshi-magnet nga Kroacia bhet atraksion

Shko posht

Super Djaloshi-magnet nga Kroacia bhet atraksion

Mesazh nga Nora prej Thu May 12, 2011 1:21 pmDjaloshi 6-vjear nga Kroacia sht br i njohur pr trupin e pazakont, i cili sillet si magnet.
N trupin e Ivan Stoiljkoviqit objektet metalore si lug, celulart dhe tepsit ngjiten mir. N vete mund t bart deri n 25 kilogram njkohsisht.
Familja e tij pohon se ka fuqi t shroj njerzit me duart e tij. Deri tani ka ndihmuar gjyshin e tij, i cili kishte probleme me barkun, si dhe nj fqinj q kishte lnduar kmbt n nj fatkeqsi me traktor.
Kur Ivani vendosi duart n barkun e gjyshit t tij, ai ndjeu nxehtsi t madhe dhe dhimbjet, si transmetojn mediet kroate, i ishin ndalur.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi