Adelina operon sytė nė Turqi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Adelina operon sytė nė Turqi

Mesazh nga Nora prej Thu May 12, 2011 3:12 pmAdelina Tahiri kėto ditė ka udhėtuar pėr nė Turqi, me njė motiv krejt tė ndryshėm nga herėt e tjera.
Ėshtė mėsuar se vizita e saj i dedikohet njė konsulte mjekėsore qė ka kryer kėngėtarja nė njė klinikė turke, pėr tė realizuar njė ndėrhyrje kirurgjikale nė sy.
Adelina qė nė moshė tė vogėl ka pasur problem me sytė dhe tashmė qė ajo ka mbushur 18 vjeēe ėshtė parė e arsyeshme qė t’i nėnshtrohet njė ndėrhyrjeje tė tillė, me qėllim qė tė mos ketė dėmtime tė mėvonshme.
Gjithkush do tė habitet kur tė mėsojė kėtė lajm, pasi Adelina njihet si njė nga femrat e muzikės me sytė mė tė bukur, por ja qė bukuria e syve nuk shkon paralelisht me shėndetin e aparatit tė shikimit.
Natyrisht, kėtė problem, kėngėtarja me sy tė shkruar me siguri do e tejkalojė lehtė dhe ne i urojmė qė tė bėhet mirė sa mė shpejt.
Po kėshtu, ėshtė mėsuar se kėngėtarja e “Bad boy” duhet tė kishte udhėtuar mė herėt nė drejtim tė Turqisė, por obligimet nė muzikė nuk e kanė bėrė tė mundur kėtė udhėtim.
Aktualisht fansat e saj mund tė shijojnė kėngėn e re tė realizuar edhe me klip prej saj, tė titulluar “Bad boy”.
Kėngėtarja prej disa kohėsh ėshtė pėrfolur pėr njė lidhje sentimentale me futbollistin e njohur shqiptar, Lorik Cana, i cili aktualisht jeton nė Turqi, nė drejtim tė sė cilės Adelina ka udhėtuar shpesh kėto kohė.
Nuk dihet nėse gjatė kėtij udhėtimi ajo do tė shfrytėzojė kohėn pėr tė pasur ndonjė takim me Lorikun, pasi i duhet tė kthehet pėrsėri nė Shkup sepse e presin koncerte, si dhe realizimi i kėngėve pėr albumin qė tashmė ka nisur ta realizojė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi