Nesėr finalja nė “Vip Shpija”

Shko poshtė

Super Nesėr finalja nė “Vip Shpija”

Mesazh nga Nora prej Thu May 12, 2011 3:13 pmPas shumė e shumė debateve, argėtimeve e besa edhe fjalosjeve, dalė ngadalė i erdhi fundi edhe spektaklit “Vip Shpija 2”.
Nesėr pėr finalistėt do tė jetė njė natė plot emocione. Pas gjithė asaj ‘sakrifice’ secili prej tyre e ėndėrron automobilin qė “Vip Shpija” do ta ndajė pėr fituesin.

Organizatorėt e “VIP Shpija 2” pėr Telegrafin kanė treguar se ėshtė njė konkurrencė shumė e madhe mes banorėve tė shtėpisė sė famshme dhe deri nesėr asgjė nuk ėshtė definitive.

Konkurrentėt tė cilėt do tė garojnė pėr ēmimin janė: MC Kresha, Xuxi, Qetsor Feruna, Rovena Stefa, Ardit Stafaj dhe Elida Shasivari

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi