Policia i blen hajdutit biciklete

Shko posht

Super Policia i blen hajdutit biciklete

Mesazh nga D3M1 prej Thu May 12, 2011 7:04 pm


Policia e Tajvanit, e cila kapi nj hajdut duke vjedhur nj biiklet, zbuloi se ai ishte vrtet shum i varfr dhe vendosi tia blej nj biiklet.
Burri kishte vjedhur nj biiklet n shkolln e mesme afr shtpis s tij n qytetin Chiayi pr ta shptuar vajzn e tij nga ecja e prditshme prej pes kilometrash deri te stacioni m i afrt i autobusit rrugs pr n shkoll, shkruan China Times.

Huang i tha vajzs se e kishte bler biikletn e vjedhur, por pronari e njohu dhe kshtu t dy prfunduan n stacionin e policis.

Kur polict dgjuan pr kushtet n t cilat jeton familja, pa qasje n ujsjells dhe energji elektrike, grumbulluan parat dhe ia blen nj biiklet t re vajzs.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi