Don Pizhi largohet nga Baba Records

Shko posht

Super Don Pizhi largohet nga Baba Records

Mesazh nga Nora prej Fri May 13, 2011 7:08 amReperi kosovar i cili deri para pak kohsh ishte pjes e labelit Baba Records, Don Pizhi, ka br t ditur largimin e tij.
Lajmin e konfirmoi vet reperi n profilin e tij n Facebook, duke zbuluar divorcin nga Baba Records ku pr partner kishte reperin e Tingullit t 3nt, Getin.

S fundmi Don Pizhi sht rikthyer n sken me nj bashkpunim me Don Arbas dhe pr t filluar krijimin e nj imazhi t ri, ai ka ndryshuar dhe emrin e tij artistik, nga Don Pizhi n Don P.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi