Jeta e Britneyt n nj libr komik

Shko posht

Super Jeta e Britneyt n nj libr komik

Mesazh nga Nora prej Fri May 13, 2011 7:09 amBritney Spears ka ndjekur gjurmt e Lady Gagas dhe Justin Bieber pr ta pasqyruar jetn e saj n nj libr komik.
Krijuesja e hitit Till The World Ends sht br ylli i fundit q do t jet pjes e BlueWater Productions, pr t krijuar nj libr komik.

Ajo sht larg m e komplikuar se sa njerzit e njohin at. Nuk ka lidhje far prshtypje keni pr t, gjithmon do t ket m shum befasi, theksoi shkrimtari i nj libri pr jetn e Britneyt Paul McCray.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi