Jolie, tatuazh pr Brad Pittin

Shko posht

Super Jolie, tatuazh pr Brad Pittin

Mesazh nga Nora prej Fri May 13, 2011 7:13 am

Angelina Jolie m n fund i ka dhn fund spekulimeve lidhur me tatuazhin e fundit n krahun e saj. Prve gjersis dhe gjatsis s vendeve n t cilat kan lindur fmijt e saj, aktorja ka br tatuazh edhe numrat q tregojn se ku sht lindur Brad Pitti.
Kur n nj intervist pr "Extra today" u pyet pr tatuazhin e ri, Angelina u prgjigj me nervozizm se koordinatat jan pr nder t partnerit t saj, Brad Pitt.
Aktorja 35-vjeare u inatos kur gazetari e pyeti nse tatuazhi ka lidhje me ndonj adoptim t ri, n ka u prgjigj: Nse kuptoni gjersin dhe gjatsin gjeografike, do t dinit se kjo sht vendlindja e Bradit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi