Shokohet Aurela

Shko posht

Super Shokohet Aurela

Mesazh nga Nora prej Fri May 13, 2011 3:06 pmPas eleminimit nga Eurovizioni, kngtarja Aurela Gae e cila prfaqsoi Shqiprin me kngn Feel the Passion, sht mbetur e shokuar pasi q nuk e kishte pritur t ndodh nj gj e till, shkruajn mediat shqiptare.
"Jam e shokuar. Kam pasur reagime t mira nga t gjith dhe nj performanc po ashtu t mir, ndaj jam e habitur. Interpretimi u duk mir. Mendoj se nuk ka t bj me kngtarin, nuk e di se me far ka t bj, ka thn Aurela Gae menjher pas skualifikimit n natn e par gjysmfinale t Eurovizionit.

Me kt kngtarja shqiptare duket se i sht referuar votimit t shumprfolur politik n Eurovision. N fakt, sht koha pr t folur pr nivelin e prezantimit t muziks shqiptare n kt festival. N kt pik, komentet n forume t ndryshme kan qen t shumta. Po aq u referohen edhe polemikave q shprthyen pr mimin e par n edicionin e 49-t Festivalit t RTSH-s nga ku Gae doli fituese.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi