Next 6 mbizotėron tregun

Shko poshtė

Super Next 6 mbizotėron tregun

Mesazh nga D3M1 prej Fri May 13, 2011 5:45 pm


Tableti Next 6 ėshtė cilėsuar nga pėrdoruesit si Andoridi mė praktik.
Lajmi ėshtė konfirmuar nga ekspertė amerikanė, tė cilėt i referohet njė sondazhi qė ėshtė bėrė nė Shtetet e Bashjuara tė Amerkės, tek ata persona qė kanė shfaqur interes pėr libra elektronik.

Sipas kėsaj ankete, Next 6 ėshtė preferuar qoftė nga pėrmasat ashtu edhe nga programimi.

Pėr tė gjitha ata qė nuk e mbajnė mend librin elektronik Next 6, ky tablet ka njė ekran 7-inch me prekje, magazinė pėr 25 libra elekronik qė mund tė shkarkohen nga interneti, buletooth, WiFi dhe njė portė hyrėse pėr USB.

Njė tjetėr karakteristikė e kėtij Androidi ėshtė edhe kohėzgjatja e baterisė, ku ju mund tė lexoni pėr 10 orė rresht. Aktualisht ky tablet kushton 280 $.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi