Ardit Stafa fitues i VIP Shpija

Shko posht

Super Ardit Stafa fitues i VIP Shpija

Mesazh nga Nora prej Sat May 14, 2011 6:34 am

Ardit Stafa sht shpallur fitues i edicionit t dyt t reality shou VIP Shpija.
Stafa ka marr shumicn e votave t shikuesve t reality shout i cili pr protagonist kishte yjet dhe fytyrat prominente t televizionit kosovar.

Fitorja e Ardit Stafs mund t konsiderohet befasi e dors s par pasi favorit ishin Qetsor Ferrunaj dhe Mc Kresha, t cilt nxisnin vazhdimisht debate n shtpi edhe pse si duket nuk i kan ln mbresa pozitive publikut kosovar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ardit Stafa fitues i VIP Shpija

Mesazh nga tipi engjellor prej Sat May 14, 2011 10:34 am

po e kam precjell mbrem .......
avatar
tipi engjellor
Complet Antar/e
Besa-Bess
Complet Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 516
Aktiviteti :
20 / 10020 / 100

Registration date : 01/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi