Kam gjoksin m t madh n bot dhe ende po rritet

Shko posht

Super Kam gjoksin m t madh n bot dhe ende po rritet

Mesazh nga Nora prej Sat May 14, 2011 6:39 amChelsea Charms me krenari thot se ka gjoksin m t madh n bot me madhsin prej 164XXX dhe thot se gjinjt e saj vazhdojn t rriten me disa centimetra do muaj. Chelsea Charms ka fituar mijra dollar duke performuar si valltare ekzotike.
Gjat paraqitjes n shoun e mngjesit t kanalit televiziv ITV Chelsea shpjegoi se si gjinjt e saj u rritn prej madhsis natyrale D deri n prmasat gjigante. Ajo bri operacionin e par n moshn 20 vjeare, operacionin e dyt e bri vetm nj vit m von pr ta rritur madhsin n HH, ndrsa operacioni i tret i Chelseas i quajtur Implantet prej Polypropylenit tash jan ndaluar.

Mjekt injektuan nj lng i cili absorbohet prej implanteve t silikonit, duke rezultuar n rritjen e vazhdueshme dhe graduale t gjinjve. Chelsea ende nuk i ka matur zyrtarisht gjinjt e saj pasi Maxi Mounds tash pr tash mban rekordin botror t Guinnessit pr gjoksin m t madh. Ajo beson se gjinjt e saj jan m t mdhenj, por ajo po pret kontaktin me zyrtart e Guinnessit.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi