Gaddafi sht gjall dhe larg rrezes s veprimit t NATO-s

Shko posht

Super Gaddafi sht gjall dhe larg rrezes s veprimit t NATO-s

Mesazh nga D3M1 prej Sat May 14, 2011 11:37 am


Televizioni shtetror libian ka transmetuar mesazhe nga Moamar Gaddafi, n t cilat udhheqsi libian siguron popullin e tij se sht gjall dhe n nj vend ku nuk mund ta cenojn bombardimet e NATO-s.
Mesazhi i Gadafit u transmetua t premten mbrma, pasi Ministri i Jashtm italian Franco Frattini tha se kishte raporte t pakonfirmuara se udhheqsi libian ndoshta sht plagosur, pas goditjeve disa javore t NATO-s kundr ktij vendi.

Frattini ka thn n komentet pr shtyp se kishte marr sinjale nga peshkopi katolik n Tripoli, Giovanni Martineli se Gaddafi mund t jet i plagosur dhe mund t jet larguar nga qyteti.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi