Berisha: Sipmatizantt t presin rezultatin nga KQZ

Shko posht

Super Berisha: Sipmatizantt t presin rezultatin nga KQZ

Mesazh nga D3M1 prej Sat May 14, 2011 2:54 pm


Kryeministri Berisha u bri thirrje simpatizantve t partis s tij dhe partive t tjera politike t q t presin me qytetari t vrtet finalizimin e procesit, pasi sipas tij database i PD-s nxjerr Bashn fitues dhe ai i PS-s nxjerr Ramn fitues.
N kt dalje pr mediat, Berisha paralajmroi se n vend ka institucione q shqyrtojn ankesat dhe duhet t pritet vendimi i tyre pasi fitorja sht me vota, sipas tij, sa gishtat e dors.

Kryeministri Berisha krkoi q KQZ-ja t shpall at rezultat, duke rakorduar nj pr nj rezultatet sipas procesverbaleve t KZAZ-ve.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi