Aurela Gae shtatzn?

Shko posht

Super Aurela Gae shtatzn?

Mesazh nga Nora prej Sat May 14, 2011 5:51 pmAurela Gae, prfaqsuesja shqiptare e edicionit t sivjetm n Eurovizion, besohet se do t sjell n jet nj fmij.
Ende nuk dihen detajet se kush sht babai i fmiut q bart Aurela, por aludimin e bri vet kngtarja n nj prononcim pas Eurovizionit.

Un theva rregullat n Eurovizion. Un kam nj ngjll brenda qenies time q po rritet prdit dhe kndoi duet me mamin n skenn e Eurovizionit. Pres fmiun tim t par, besohet t ket thn Aurlea.

Aurela Gae nuk arriti t kualifikohej n finalen e Eurovision Song Contest 2011 pasi knga Feel The Passion nuk mori votat e mjaftueshme nga publiku evropian.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi