Zana Krasniqi lidhet me njė biznesmen

Shko poshtė

Super Zana Krasniqi lidhet me njė biznesmen

Mesazh nga Nora prej Sat May 14, 2011 6:01 pmHistoria e dashurisė me Lorik Canėn u bė njė nga lajmet kryesore tė mediave rozė nė Shqipėri, Kosovė, madje edhe nė shtypin e huaj, ku Zana ėshtė cilėsuar si Victoria Beckham shqiptare. Madje, shpesh u komentua se pikėrisht kjo lidhje u bė shkak qė Zana Krasniqi tė lėrė pas vetes modelimin pėr dashurinė e saj. Ata realizuan edhe njė fotosesion pėr njė revistė nė Kosovė nė studion e Fadil Berishės dhe thuhej se fotografi i njohur ka pėrdorur imazhin e tyre pėr arsye marketingu, pasi asnjėri nga protagonistėt nuk e pranoi lidhjen publikisht, por vetėm me vendosjen e disa fotove nė profilin e Zanės, tė cilat ishin realizuar nė njė dhomė shumė romantike.

Pas ndarjes, Zana Krasniqi ka qenė gjithnjė e mė pak nė qendėr tė vėmendjes nė mediat shqiptare, por pas njė udhėtimi nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės ajo iu rikthye modelimit, pasi atje realizoi disa fotosesione tė reja dhe thuhej se kishte udhėtuar drejt Nju Jorkut pėr tė shqyrtuar disa kontrata tė reja me agjencitė amerikane. Megjithatė, nė jetėn private nuk ngelet keq. Nė ditėlindjen e Dafina Zeqirit ajo ėshtė shfaqur e shoqėruar nga njė djalė i pashėm dhe shumė simpatik, por duke mos mėsuar asgjė mė shumė rreth asaj se cili ėshtė djali qė shoqėronte bukuroshen.

Mediat Kosovare kanė hulumtuar, por askush nuk di mė shumė rreth tij. Mė herėt ne kishim mėsuar se i dashuri i ri i Zana Krasniqit ėshtė njė biznesmen shqiptar qė jeton nė Londėr, i cili kishte pasur edhe njė aferė dashurie me Melanie Brown (ish-Spice Girl’s), mos ndoshta ėshtė pikėrisht ai, pasi flitet se ka lėnė Londrėn pėr tė jetuar nė Prishtinė pranė tė dashurės sė re. Pėr mė shumė, pritet tė mėsojmė herėt e tjera, ndoshta nė njė rrėfim nga vetė supermodelja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi