Hoxha nga Nigeri ka 107 gra

Shko posht

Super Hoxha nga Nigeri ka 107 gra

Mesazh nga D3M1 prej Sun May 15, 2011 8:27 am


Hoxha i vetshpallur Mohammed Bello Masaba (87 vjear) nga nj fshat i vogl i Nigerit ka 107 gra. Momentalisht jeton me 89 prej tyre dhe t gjitha arrin ti knaq seksualisht. Deri m tash i kan vdekur nnt gra, ndrsa 12 prej tyre i ka lshuar vet, pasi nuk e dgjonin.
Hoxhs dhe shruesit t magjis deri m tash i kan lindur 185 fmij, por vetm 133 jan gjall. Tash m n fund ka thn se u b boll. Nigeriani, i cili ka mbi 5.000 antar t familjes s gjer, thot se m s shumti mon dgjueshmrin tek grat.

Poligamisti thot se Allahu ia kishte drguar nj porosi n vitet e 70-ta t shekullit t kaluar n t ciln i kishte thn se duhej t bhej shrues dhe vetm t martohej, shkruan Daily Mail.

Pa emr t Allahut, nuk do ti kisha m shum se dy gra, tha ai.

Ai sht arrestuar n vitin 2008 pasi refuzonte t shkurorzohej nga gruaja e 82-t. N at koh ishte 86 vjear. Grat e tjera organizuan protesta para burgut. E liruan pasi policia mori n pyetje 57 grat e tij. T gjitha than se jan martuar vullnetarisht. Gati gjysma e 140 milion banorve n Nigeri jan mysliman, ndrsa Nigeri sht njri prej 12 shteteve n Nigeri n t cilin respektohet ligji i sheriatit.

Ky pasanik momentalisht jeton me 89 gra n nj shtpi me 89 dhoma. Gruaja m e re sht 19 vjeare, ndrsa m e vjetra 64 vjeare.

Allahu m dha fuqi q t gjithave tu jap knaqsin seksuale pr t ciln kan nevoj. Sikur t mos i knaqja do t m kishin braktisur moti, tha ai.

Fmijt nuk i lejon t shrohen me mjeksin moderne, por ai i shron vet me magji.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Hoxha nga Nigeri ka 107 gra

Mesazh nga Nora prej Sun May 15, 2011 1:10 pm

Kuku per ta hahahah i paska punt mire qeky

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Hoxha nga Nigeri ka 107 gra

Mesazh nga Zyma prej Sun May 15, 2011 9:47 pm

oo luje baba hoxh luje

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Hoxha nga Nigeri ka 107 gra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi