Pasuria e Emmy-it u kalon prindėrve

Shko poshtė

Super Pasuria e Emmy-it u kalon prindėrve

Mesazh nga Nora prej Sun May 15, 2011 1:27 pmPasuria e luajtshme dhe e paluajtshme qė la pas vdekjes Elsina Hidersha, kėngėtarja 21-vjeēare e njohur si “Emmy”, do t’i trashėgohet dy prindėrve tė saj.
Trashėgimtarėt e kėn-gėtares qė ndėrroi jetė pak orė pasi u aksidentua rėndė mbrėmjen e 27 shkurtit tė kėtij viti nė Tiranė, u pėrcaktuan nga njė vendim gjyqėsor i Gjykatės sė Tiranės.

Gjykata shqyrtoi kėrkesėn e babait tė kėngėtares, shtetasit K.Hidersha pėr “lėshimin e dėshmisė sė trashėgimisė pėr tė ndjerėn Elsina Hidersha”. Pasi shqyrtoi kėrkesėn, gjykata ēmoi se ajo ishte “e drejtė, e bazuar nė ligj dhe nė prova dhe si e tillė duhet tė pranohej.

Kėngėtarja 21-vjeēare e njohur si “Emmy”, ndėrroi jetė pak orė pasi u aksidentua rėndė mbrėmjen e 27 shkurtit tė kėtij viti nė Tiranė. Ajo u tėrhoq pėr disa metra nga njė automjet qė drejtohej nga biznesmeni nga Kosova Azis Kelmendi, aktualisht i paraburgosur pėr llogari tė hetimit tė kėsaj ngjarjeje, raportoi media nė Tiranė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi