Rezarta, n poza hot me Ermalin

Shko posht

Super Rezarta, n poza hot me Ermalin

Mesazh nga Nora prej Mon May 16, 2011 6:55 am

T gjith e njohin tashm pasionin e madh t Rezarta Shkurts pr fotografin, po aq sa edhe pr muzikn. Fotot e saj personale jan t mrekullueshme, por ajo vet tashm ka nj arkiv t tr me foto artistike, ku nuk mungojn edhe protagonist t njohur t ekranit, kryesisht vajza kngtare q shfaqen edhe m t bukura, fal talentit t Rezit. Por, ditt e fundit ajo ka realizuar nj set fotosh me bashkshortin e saj, Ermalin, n plazh dhe, si i shihni, kto foto jan perfekte dhe mjaft sensuale.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi