Seldi dhe Sinani, tė kėrkuar nė diasporė

Shko poshtė

Super Seldi dhe Sinani, tė kėrkuar nė diasporė

Mesazh nga Nora prej Mon May 16, 2011 7:02 amSeldi nuk ka tė realizuara shumė kėngė nė repertorin e tij, por tashmė ėshtė bėrė njė ndėr kėngėtarėt mė tė kėrkuar pėr publikun shqiptar nė diasporė. Nė kėtė drejtim, ai u ndihmua shumė edhe nga realizimi i duetit me kėngėtarin Sinan Hoxha. Bėhet fjalė pėr kėngėn “Adrenalina”, e cila u shoqėrua me njė klip tė shtrenjtė prej 10 mijė eurosh. Por, pa diskutim, Seldi ėshtė ndihmuar shumė edhe nga pjesėmarrja e tij nė spektaklin “Big Brother”, ku fitoi popullaritet. Nga ajo qė thuhet nėpėr forume tė ndryshme, pikėrisht nė Zvicėr, Seldi dhe paraqitjet e tij janė top-temė, ngado qė sillet dhe, jo rastėsisht, ai sė bashku me Sinanin janė gati ēdo dy javė me koncerte nė diskotekat mė tė mėdha shqiptare nė Zvicėr. Pagesa e tyre ėshtė rritur dukshėm, ndėrsa sė shpejti do tė shohim edhe ndonjė kėngė apo klip nga kėta dy kėngėtarė, pasi ka kohė qė nuk kanė bėrė ndonjė kėngė tė re.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi