Bashkshortve me ngjyr u lindi nj fmij i bardh

Shko posht

Super Bashkshortve me ngjyr u lindi nj fmij i bardh

Mesazh nga Nora prej Mon May 16, 2011 10:43 amifti me ngjyr nga Britania e Madhe, Francis dhe Arlette Tshibang, mbetn t shokuar kur pan djalin e tyre t porsalindur. Djali i tyre pr dallim prej prindrve, ka lkur t bardh dhe sht biond. Vau, a sht vrtet ky fmija im? ky ishte mendimi i par i Francis kur pa foshnjn, shkruan Daily Mail.
Francis dhe Arlette kan edhe nj fmij dyvjear Sethin karakteristikat fizike t t cilit prshtaten me prejardhjen e tyre afrikane. Por tash Danieli 11 javsh ka mutacione t lehta gjenetike, por nuk sht albin. Prindrit thon se Daniel pr ta sht mrekulli dhe ndjehen t bekuar, prkundr faktit se ata kan mbetur t shokuar me lkurn e tij t bardh.

Babai i foshnjs thot se sht i vetdijshm q njerzit do t fillojn t flasin se gruaja e tij ka pasur afer me ndonj burr t bardh, por kjo nuk i pengon, pasi ai i beson plotsisht bashkshortes. Edhe sikur t kishte afer me ndonj burr t bardh, foshnja nuk do t lindte kaq e bardh. Do t kishte me siguri flok t zinj, e jo flok kaq t bardh e t but, tha ai.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi