Policia arreston vozitsin e dehur 9-vjear

Shko posht

Super Policia arreston vozitsin e dehur 9-vjear

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon May 16, 2011 10:25 pmN raportet dhe arkivat e policis mund t gjendet gjithka. Kshtu pr shembull, polict anglez pr vozitje n gjendje t dehur kan arrestuar nj 9-vjear, por u detyruan ta ln t lir.
Djaloshi u mor n polici, por kur kuptuan sesa vjet ka n t vrtet e liruan, pasi sipas ligjit n fuqi, ai nuk mund t prgjigjet pr kt shkelje, transmetojn mediet britanike.
Djaloshi, identiteti i t cilit sht i njohur vetm pr policin, nuk sht i mituri i vetm i arrestuar n Britani gjat dy vjetve t fundit. Para disa muajve, katr 11-vjear e 10-vjear u arrestuan pr vjedhjen e veturave, si dhe shtat 12-vjear disa muaj m par.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi